Kendi sesiniz ile oluşturduğunuz doğum, evlilik, organizasyon etkinlikleriniz için sesli davetiye oluşturabilir, bu güzel anınızı sevdiklerinizle kendi sesiniz ile paylaşabilirsiniz.

Sesli Davetiye, çevrenize ses dosyanızı gönderdiğiniz, dilerseniz tuşlama yolu ile katılım bilgilerini toplayabildiğiniz bir Digitone çözümüdür. Sesli Davetiye, bireysel olarak kullanılabileceği gibi, düğün organizasyonları yapan firmalara ya da hastanelere toplu olarak ta sunulabilir. Hastaneler kendi programlarını JetPlatform ortamı ile entegre ederek, anne ve babanın sesiyle, doğum bilgilendirmelerini yapabilir. Organizasyon firmaları ise nişan, düğün gibi etkinliklerde, bireysel müşterisine ses kaydı imkanı verir ve sesli olarak davet bildirimlerini gönderebilir.

Sıradışı olun! Klasik davetiyeleri unutun. Düğününüz için sesli davetiyeler hazırlayın. Sevdiklerinizi kendi sesiniz ile düğününüze davet edin, interaktif tuşlama özelliğimiz ile katılıp katılmayacaklarının cevabını tek tuşa alın.

Bu en özel anınızı sevdiklerinizle anında paylaşın! Bebeğiniz doğdu ve siz o güzel telaş içinde ailenize, arkadaşlarınıza haber vermeyi unuttunuz. Sorun değil, siz anın değerini bilin. Digitone Doğum Bildirimi Servisi herkesi aradı bile…

Neden Sesli Davetiye?

✓ Bilinen davetiye yöntemlerine göre çok daha ekonomiktir.
✓ Posta ile davetiye göndermek ya da dağıtmak yerine dakikalar içinde binlerde kişiye ulaşır.
✓ Farklıdır. Alışılmışın dışında yepyeni bir çözümdür.
✓ Eğlencelidir. Arka plana müzik eklenebilir.

✓ Basılı davetiye olmadığı için doğa dostu bir çözümdür.