Digitone Alan Araması ile dilediğiniz sokak, mahalle veya şehiri seçip, seçtiğiniz bölgedeki tüm sabit numaraların aranmasını sağlayabilirsiniz.

Alan Araması seçeneğimiz ile dilediğiniz bölge, sokak, mahalle, şehirdeki tüm sabit telefonları (ev, iş) arattırabilir etkinlikleriniz, indirim kampanyalarınız, reklamlarınız, davetiyeleriniz, kutlama mesajlarınız, bayram ve kandil tebriği mesajlarınız, yeni ürün veya yeni uygulamalarınızı bölge halkına kendi telefonlarından duyurabilirsiniz.

Digitone’un Alan Araması ile mevcut veritabanınız dışıda, belirlediğiniz bölgedeki tüm sabit numaraları arayabilirsiniz. Aramaları dilediğiniz gün ve saate kurarak kampanyanızı, duyurunuzu hedef kitlenize “En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir” şekilde ulaştırırsınız. Bankalardan, marketlere, alış-veriş merkezlerinden, derneklere kadar birçok kurum alan araması özelliği ile hedef kitlelerine sesli mesaj aramaları yapıyor, yeni nesil pazarlama faaliyetlerinden yararlanıyor. Digitone aracılığıyla sizin de işletmeniz, markanız, ürün veya hizmetleriniz çok kısa süre içinde çok fazla sayıda kişiye ulaşır.

Kurumlar, dakika sınırı olmaksızın kaydettikleri sesli mesajları, aynı anda yüzbinlerce kişiye ulaştırabilmektedirler.

Alan Aramasında başarısı ispatlanmış, bölgesel aramaları yapmaya imkan veren alt yapısı sayesinde Digitone ile hedefinizi 12’den vuracaksınız.

Üstelik Digitone çok uygun tarifeler sunar. Digitone’u kullanarak elde edeceğiniz maliyet avantajının yanı sıra kurumunuza ciddi bir katma değer kazandırır.